Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 22:12:34

Кіно просто неба

11.07.2012   13:40Агенцiя

Біля стін агротехнічного коледжу у Прилуках в ніч на 8 липня проходив 16-й фестиваль україномовного кіно “Відкрита ніч”.

Кіно просто неба у Прилуках

Кіно просто неба у Прилуках

Його цьогорічну програму переглянули десять міст України, серед яких, що особливо приємно, – Прилуки. Приїзд фестивалю в наше місто організував натхненник багатьох культурних подій високого рівня Артемій Аніщенко за фінансової підтримки Юрія Коптєва та “Першої міжнародної будівельної компанії” (директор Ігор Курган).

Показ відбувався під відкритим небом на обрамленому польовими квітами екрані розміром 3х6 метрів. Глядачі зручно вмостились на стільцях, а кому не дісталося вільного місця – на траві найближчого газону. Організатори були приємно вражені й розчулені неочікуваною кількістю прихильників вітчизняного кіно. За порядком слідкували, крім працівників міліції, козаки куреня імені Івана Сірка.

Розпочався вечір розважальною програмою від місцевих колективів і виконавців, серед яких були Анна Ведмідська, Світлана Королько, Дмитро Левченко, гурти “Мамай”, “Гранд”, “Шановне панство” з Варви та народний театр “Первоцвіт”. Не обійшлося свято без неодмінного купальського атрибуту – вогню: неперевершене фаєр-шоу “Агній” дивовижними феєрверками “запалило” публіку хіба ж так!

Засновник та президент “Відкритої ночі” кінорежисер Михайло Іллєнко з екрану прокоментував ідею та план проведення фестивалю. Глядачам пропонувалося переглянути короткометражні картини та проголосувати за найкращу. Безперечно, кіно сподобалося багатьом, оскільки кожен фільм мав оригінальний сюжет на сучасні хвилюючі теми. Першою прилучани побачили стрічку “Хуліган”, після перегляду якої, можливо, в деяких крадіїв та злодюжок прокинулася совість. Також цікавими були фільми “Кожному”, “Миколине поле”, “Борода”, “Невигадана історія”, “Перше побачення”… “Нічний кінозал” працював до самого світанку. Чарівна ніч завершилася о 4 годині анімаційною стрічкою “Маланка”, яку побачили найвитриваліші – всього близько півсотні кіноманів. Найбільше ж балів прилучани віддали ще одній мультиплікаційній історії – “Чистий”.

На ранок на території агроколеджу не було жодних залишків масового гуляння – скрізь чисто. Це порадувало й організаторів, і гостей фестивалю як свідчення того, що прилуцький глядач має високий рівень культури.

Наталія Полтавець, "Град Прилуки"

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини