Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:53:15

Кіно просто неба

11.07.2012   13:40Агенцiя

Біля стін агротехнічного коледжу у Прилуках в ніч на 8 липня проходив 16-й фестиваль україномовного кіно “Відкрита ніч”.

Кіно просто неба у Прилуках

Кіно просто неба у Прилуках

Його цьогорічну програму переглянули десять міст України, серед яких, що особливо приємно, – Прилуки. Приїзд фестивалю в наше місто організував натхненник багатьох культурних подій високого рівня Артемій Аніщенко за фінансової підтримки Юрія Коптєва та “Першої міжнародної будівельної компанії” (директор Ігор Курган).

Показ відбувався під відкритим небом на обрамленому польовими квітами екрані розміром 3х6 метрів. Глядачі зручно вмостились на стільцях, а кому не дісталося вільного місця – на траві найближчого газону. Організатори були приємно вражені й розчулені неочікуваною кількістю прихильників вітчизняного кіно. За порядком слідкували, крім працівників міліції, козаки куреня імені Івана Сірка.

Розпочався вечір розважальною програмою від місцевих колективів і виконавців, серед яких були Анна Ведмідська, Світлана Королько, Дмитро Левченко, гурти “Мамай”, “Гранд”, “Шановне панство” з Варви та народний театр “Первоцвіт”. Не обійшлося свято без неодмінного купальського атрибуту – вогню: неперевершене фаєр-шоу “Агній” дивовижними феєрверками “запалило” публіку хіба ж так!

Засновник та президент “Відкритої ночі” кінорежисер Михайло Іллєнко з екрану прокоментував ідею та план проведення фестивалю. Глядачам пропонувалося переглянути короткометражні картини та проголосувати за найкращу. Безперечно, кіно сподобалося багатьом, оскільки кожен фільм мав оригінальний сюжет на сучасні хвилюючі теми. Першою прилучани побачили стрічку “Хуліган”, після перегляду якої, можливо, в деяких крадіїв та злодюжок прокинулася совість. Також цікавими були фільми “Кожному”, “Миколине поле”, “Борода”, “Невигадана історія”, “Перше побачення”… “Нічний кінозал” працював до самого світанку. Чарівна ніч завершилася о 4 годині анімаційною стрічкою “Маланка”, яку побачили найвитриваліші – всього близько півсотні кіноманів. Найбільше ж балів прилучани віддали ще одній мультиплікаційній історії – “Чистий”.

На ранок на території агроколеджу не було жодних залишків масового гуляння – скрізь чисто. Це порадувало й організаторів, і гостей фестивалю як свідчення того, що прилуцький глядач має високий рівень культури.

Наталія Полтавець, "Град Прилуки"

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини