Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 17:40:59

Відбулось відкриття документально-мистецької виставки "Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення"

19.06.2018   14:48Агенцiя

У Чернігівський обласний молодіжний центр відбулось відкриття документально-мистецької виставки «Правда про Куропати. Факти, документи, свідчення», яка присвячена жертвам політичних репресій 30-40-х рр. ХХ ст.

Організаторами виставки виступили Український інститут національної пам'яті у Чернігівській області, Чернігівська облдержадміністрація, Чернігівський обласний молодіжний центр, українська громадська організація Чернігівський осередок мережі «Вільні люди» та білоруська громадська організація «Експерти в обороні Куропат».

Співавтор виставки: журналіст Марат Гаравий.

Серед присутніх гостей до слова були запрошені: Наталія Романова-заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, Юніс Аскеров-депутат Деснянської районної у м. Чернігові ради, Сергій Бутко-представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області, Олександр Ясенчук-історик, краєзнавець, кооординатор Чернігівського осередку мережі «Вільні люди».

Молебень за упокій душ жертв комуністичного терору правив Євген Орда-священник кафедрального собору святої великомучениці Катерини Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
З документально-мистецькими матеріалами виставки всі бажаючі можуть ознайомитися протягом трьох днів.


Чернігівський обласний молодіжний центр

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.