Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції обговорювали у Чернігові
16 травня в Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» (вул. Музейна, 6) проходить круглий стіл "Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції".
Відкрив зібрання начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.
Серед запрошених гостей - професор, доктор філософських наук Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Володимир Личковах, генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції в Міністерстві культури України Ярослав Петраков, директор Чернігівського обласного історичного музею ім. В. Тарновського Сергій Лаєвський, директор Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» Борис Дєдов та інші.
В ході спілкування виступаючі говоритимуть про сучасний процес євроінтеграції, культурну спадщину в історичній ретроспективі, стан колекційного надбання об’єктів різних галузей культури, а також про туризм як форму збереження культурної спадщини.
Після обговорень відбудеться тренінг з написання грантових заявок. Його проводитиме Катерина Гусева (відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка).
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.