Фестиваль писанок у Ніжині
Третій рік поспіль в рамках Великоднього ярмарку проходив третій загальноміський фестиваль писанок.
На вулиці Гоголя (біля подвір'я кафедрального собору Всіх Святих) проходили майстер-класи для ніжинців та гостей нашого міста з розпису писанок.
Ніжинські майстрині Світлана Старостенко, Олена Пасічниченко розповідали та демонстрували різні техніки виготовлення великодніх писанок, знайомили з традиційними різноманітними символічними орнаментами.
До фестивалю писанок приєдналися дошкільні заклади, учні загальноосвітніх шкіл Будинку дітей на юнацтва,станції юних техників, школи мистецтв, які зі своїми наставниками підготували писанки для великоднього дерева.
Також підготували кошики з писанками представники територіального центру соціального обслуговування, громадських організацій міста, небайдужі мешканці Ніжина.
Прикрашали Великоднє дерево усі – і діти, і дорослі. Дітлахи із задоволенням на гілочки підвішували різнобарвні писаночки, зроблені власними руками.
Усі учасники отримали Подяки від міського голови Анатолія Лінника за збереження та популяризацію українських Великодніх традицій та активну участь у ІІІ загальноміському фестивалі писанок.
Управління культури і туризму Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression