25-літній творчий ювілей заслужений артист України Олексій Биш відзначив п'єсою "Гамлет-машина"
У цьому році постановка п'єси Гайнера Мюллера "Гамлет-машина" співпала із творчим ювілеєм заслуженого артиста України Олексія Биша.

Прем'єра в Чернігові відбулась ще 29 червня 2016 року. Зараз — це вже 8-ий за рахунком показ у Чернігові. П'єса, як і в попередні рази пройшла у Чернігівському обласному театрі ляльок. Зал був повний, а Биш — неперевершений!
Чого тільки варті: постріл із пістолета у зал або виливання на себе миски з водою! Або розкидання шин із сцени прямо в зал! Та й до залу актори спускалися не раз.
І після вистави — вітання актора із знаменною датою — 25 років творчого шляху. Привітав актора головний режисер театру ляльок Гольцов Віталій, який коментував процес нагородження
Матеріал з Вікіновин — вільних новин
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.