Чернігівських студентів зачарувала балерина Тетяна Льозова
Слухачам студії сучасної журналістики “Крок”, що діє на базі Чернігівської філії Київського славістичного університету, ощастило подивитися чудовий спектакль “Віденський вальс” на сцені Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Шевченка.
Тетяна Льозова
Заслужена артистка України, провідний майстер сцени Тетяна Льозова полонила глядачів красою, грацією, неймовірною пластичністю й дивовижним артистизмом. Публіка, затамувавши подих, вболівала за головну героїню – просту дівчину Аннель. У танці прима–балерина майстерно відтворила всю гаму почуттів, найтонші порухи її чистої душі. Тетяна без перебільшення жила на сцені тривогами й радощами Аннелі, котра опиняється в центрі любовного трикутника. Наречений дівчини – молодий віденський композитор Франц – несподівано закохується в знамениту балерину Карлу (образ цього бабія чудово зіграв Денис Недак). Вражений красою Карли і окрилений новим почуттям, композитор вважає її своєю музою і зраджує кохану. Чари розвіюються – і душа рветься до Аннель. Блукаючи вулицями Відня, Франц марно шукає розради. З букетиком білих квітів (саме таких які дарував раніше коханій) він опиняється на березі голубого Дунаю. Сюди приходить і засмучена зрадою Аннель. Її страждання так зрозумілі кожній закоханій дівчині. Отож так хотілося кинутися їй на поміч, втішити – заспокоїти. Та, як в гарній добрій казці, все закінчується щасливо: закохані порозумілися.
Великодушна й щира душею героїня знаходить сили пробачити зраду. Любов перемагає все. А щасливий Франц творить на честь коханої вальс. Сотні віденців зачаровані музикою, в якій відтворено світлі почуття.
Музикою, легкою й прозорою, наче дунайські хвилі.
Бентежні звуки вальсу огортають все єство й нашої героїні. Беззахисна й водночас сильна, довірлива й бентежна, ніжна й чарівна – ось така Аннель, відтворена Тетяною в танці.
За словами педагога – наставниці Олени Потапової, народної артистки СРСР, Таня блискуче володіє технікою класичного танцю. Її тіло, немовби скрипка, що розкриває глибину музичної партитури.
По-моєму, вони єдине ціле музика батька і синів Штраусів і майстерний танець балерини.
Аннель – лише один із неповторних сценічних образів Тетяни Льозової. Закінчивши з відзнакою хореографічне училище, вже шість років дарує радість глядачам, станцювавши провідні партії в ряді відомих вистав: Кармен (“Кармен – сюїта”), Жизель (“Жизель”) Мавка (“Лісова пісня”, Оксана (“Ніч перед Різдвом”), Кітрі (“Дон Кіхот”), Маргарита (“Майстер і Маргарита”), Оділія і Одетта (“Лебедине озеро”), Мехмене – бану (“Легенда про любов”)…
Без сумніву, столична балетна сцена поповнилась яскравою й творчою особистістю з власним почерком, стилем і харизмою. Талановита балерина вже полонила США, Японію, Францію, Італію, Мексику, Китай, Грецію, Данію, Німеччину, Великобританію, Іспанію, Гватемалу… Як символ України, вона огортає планету крилами краси і таланту.
Ольга Чернякова, “Європейська Україна”.
http://upi.org.ua/news/chernigivskikh_studentiv_zacharuvala_balerina_tetjana_lozova_foto/2012-06-21-16316
Побачити балетне мистецтво Тетяни Льозової та відчути на собі силу її таланту чернігівці мали змогу під час концерту з нагоди Дня Конституції, що проходив у Чернігівському обласному філармонійному центрі.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.