Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 10:55:44

86-й театральний сезон у драмтеатрі закрили прем’єрою

25.06.2012   07:24

86-й театральний сезон, який розпочався у жовтні минулого року, завершується. Але творчий колетив Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т. Шевченка вирішив порадувати свого глядача прем’єрою.

Трагіфарс на 2 дії — “Нельська вежа» написана Олександром Дюма. У спектаклі задіяні наші чернігівські актори, а постановку здійснив запрошений режисер з Києва Ігор Задніпряний.
 
Це молодий режисер, якому було цікаво поставити серйозну роботу на сцені академічного театру, до цього він працював актором і ставив вистави лише у невеличких камерних театрах по всій Україні. Про постановку п’єси " Нельска вежа" режисер каже, робота була напруженою, ажде це класика, мелодрама, яка сьогодні не дуже актуальна, а глядач сприймає цей матеріал наївним.
 
Режисер не приховує, що був момент, коли здавали нерви, але він взяв силу в кулак і п’єсу таки вдалось допрацювати. Чернігівські актори кажуть, непросто було виконувати поставлені режисером завдання.
 
Навідмінну від молодих, досвідчені актори швидко влилися у роботу, часу для конфліктів у них не було.
 
У п’єсі " Нельска вежа" мова йде про французьку королеву Маргариту Бургунську та капітана Бурідана, її чоловіка. Кожну ніч королева та дві її сестри влаштовували оргії, на які запрошувались красиві дворяни. Хлопцям зав’язувались очі, а після ночі кохання їх вбивали, а тіла викидали у річку, оскільки Маргарита боялася, що про її зради дізнається чоловік. Щоправда, на нашій сцені використали власний режисерський хід, коханцям королеви очі не зав’язували, тільки королеві доводилось надягати маску, аби приховати обличчя.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2082

Останні новини Чернігівщини

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА

Зайнятість та безробіття населення Чернігівської області у 2019 році. ДОВІДКА 10:24

За результатами проведеного органами державної статистики обстеження робочої сили, у 2019 році забезпечували пропозицію робочої сили на ринку праці Чернігівської області 487 тис. осіб у віці 15 років і старше.

У Прилуках роздають продуктові набори

У Прилуках роздають продуктові набори 10:16

У Прилуках створили міський центр допомоги самотнім людям, малозабезпеченим сім'ям, дорослим і дітям з інвалідністю. Ініціатива належить голові громади Олені Попенко. Про це повідомляється на сторінці Прилуцької міської ради у Фейсбуці.

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно

Питання земельного законодавства та комунального майна обговорювали дистанційно 10:04

Перше із серії навчань за короткостроковою програмою «Новели земельного законодавства України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власності» провів Чернігівський центр підвищення кваліфікації для штатних працівників виконавчого комітету Менської міської ради, в.о старост.

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях

Про грошову допомогу, компенсацію, індексацію - у питаннях і відповідях 09:57

На питання відповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Наталія Білозуб.