Відбулися вільні бесіди про літературу
7 лютого в Чернігівській обласній бібліотеці для юнацтва відбулися вільні бесіди про літературу з талановитою землячкою, письменницею, журналістом - письменницею Маргаритою Бордонос.
Письменники – це особливі люди. Вони приносять у наше життя радість, розуміння, естетичну насолоду. Учасники зустрічі, а це жінки, які розуміються на поезії, отримали неймовірну насолоду від живого слова, прекрасної поезії, від щирого спілкування.
Поезія пані Маргарити перенесла всіх в золоту казкову осінь. Казково, бо вона жива, наповнена образами.
Образи змінювали один одного, знаходячи своїх прихильників серед слухачів. Під час спілкування: хтось згадав дитинство й маму, а комусь пригадалось перше кохання, були вірші й про класичну музику.
Основна увага була акцентована на проблемі, що діти мало читають,
адже Маргарита Іванівна перш за все прекрасний дитячий письменник.
Вона видає великі тиражі своїх дитячих творів, щоб книга була доступною. Вечір, проведений в бібліотеці разом з книгами та письменником – це добре, такі зустрічі надихають, кожний рядок поезії додав присутнім душевного тепла і енергії з надією уже на наступну зустріч.
Надія Заваліна, зав.відділом ЧОБЮ
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.