Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 13:34:09

Лекція журналіста та медіа-експерта Андрія Куликова. ВІДЕО

13.11.2017   20:21Агенцiя

13 листопада у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбулася лекція в рамках комунікаційної кампанії з підтримки толерантності і взаєморозуміння в суспільстві "Віднайти Повагу".

Ініціатором заходу є Міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ПРООН в Україні.

Метою проекту є зменшення поляризації суспільних настроїв та посилення діалогу серед різних соціальних груп.

З чернігівцями зустрівся відомий журналіст, медіа-експерт, Посланець толерантності Програми розвитку ООН в Україні Андрій Куликов. Він переконаний: «Суспільству потрібен діалог. Він є одночасно і результатом, і знаряддям досягнення толерантності». Саме ця теза і є темою зустрічі.





" frameborder="0" allowfullscreen>
 

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини