За два тижні - новий сезон в обласному музично-драматичному театрі. ВІДЕО
У Чернігівському обласному музично-драматичному театрі стартує новий — 92-й театральний сезон. За короткі канікули у театрі пройшли масштабні ремонти, реконструкції старих приміщень. За два тижні до початку сезону керівництво підбиває підсумки того, що вдалося зробити.
Вперше у театрі: саме у 92-й театральний сезон відкриють новий майданчик «Біла сцена». Презентація його відбудеться прем’єрним показом драми «Наташа. Хроніка мрії» у постановці молодого режисера Артемія Аніщенка.
Відкриття нового сезону відбудеться 10 жовтня. Творчий колектив театру запевняє, на глядача очікуватимуть несподіванки. Багато прем’єр, а також улюблені і знайомі вистави. Сезон розпочне прем’єра «Перемудрували» за мотивами жартівливої оперети «Пошились у дурні» класика української драматургії Марка Кропивницького.
Цього року артисти театру, як і завжди, багато гастролюватимуть. Окрім цього, за словами головного режисера театру Андрія Бакірова, група молодих акторів вдруге братиме участь у програмі Британської ради. Ця програма дає можливість поставити найкращі британські п’єси на українській сцені.
Також на базі Чернігівського обласного музично-драматичного театру пройде 25 міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі». У ювілейному фестивалі братимуть участь 10 театральних колективів України, Білорусі та Польщі.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.