Стартує фотоконкурс "ЦЕ МОЄ МІСТО"
Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Міський Палац культури оголошує конкурс фотографії «Це моє місто».

Історія нашого міста сягає глибини віків. Та час плине, Чернігів змінюється, розквітає новими барвами. Яким стає обличчя нашого міста у новому столітті? Які люди в ньому живуть? Розкажіть нам про це за допомогою фотографії у жанрі «Street Art». Вулична фотографія або стріт-фотографія – це жанр фотографії, особливістю якого є те, що фото зроблене в громадському місці: на вулиці, в парку, на пляжі тощо.
До участі запрошуються професійні фотографи та фотолюбителі.
Для участі необхідно: до 14 вересня надіслати на електронну адресу fotoche@gmail.com з поміткою «Фотоконкурс» не більше 5-ти якісних фотографій, формату А3.
У листі вказати ПІП, контактний номер телефону та коротеньку інформацію про себе (скільки років, де працюєте/навчаєтесь, улюблена справа).
Оголошення переможців та підсумкова експозиція робіт конкурсу відбудеться 21 вересня в Міському Палаці культури в рамках святкових заходів до Дня міста.
Переможців обиратиме компетентне журі. Три кращі роботи отримають грошові винагороди.
Шляхом інтернет голосування буде визначено переможця в номінації «Лайк фото». Фото для голосування будуть розміщені на сторінці Facebook Міського Палацу культури.
Увага! Менші за розміром знімки прийматися не будуть. За організаторами залишається право відмовити у розгляді та публікації фотографії без пояснення причин відмови.
Фотографії приймаються без логотипу автора та паспорту.
Організатори мають право використовувати роботи учасників для популяризації та висвітлення інформації щодо конкурсу.
Результати фотоконкурсу будуть оприлюднені на сайтах та на сторінках у соціальних мережах організаторів та співорганізаторів.
Детальна інформація за телефоном: 0939800093.
Міський палац культури
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.