Визначено рукописи – переможці обласного конкурсу серед місцевих авторів
Днями члени комісії з питань підтримки місцевого книговидання при облдержадміністрації під час засідання за головування директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрія Подорвана обговорили рукописи місцевих авторів, подані на відкритий обласний конкурс.
З-поміж них після гарячих дискусій обрали ті, що друкуватимуться цього року за кошти обласного бюджету в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.
Голосування проходило в два етапи. На першому члени комісії обрали 11 рукописів з 24 поданих, які в цілому включаються до видавничого плану. На другому — анонімним рейтинговим голосуванням визначили пріоритетність їх випуску.
Отже, до річного видавничого плану на 2017 рік в рамках згаданої обласної Програми увійшли такі книги:
1. «Час плоду», автор – Володимир Кашка; літературно-художнє видання (збірка романів та есеїв);
2. «Книга радости», автор – Юрій Ананко; літературно-художнє видання (щоденникова проза);
3. «Петрусь, пес Тимоха і Кощійко з липового сучка», автор – Володимир Сенцовський; літературно-художнє видання (збірка оповідань для дітей молодшого шкільного віку);
4. «Парафіяльний літопис церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Ксьонзівки Чернігівської єпархії (1867–1915)», упорядники – Олександр Тарасенко, Анна Морозова; наукове видання (збірник документів і матеріалів);
5. «Солодкий смак гіркоти», автор – Валентина Михайленко; літературно-художнє видання (роман);
6. «Подвійний хронотоп», автор – Тетяна Сидоренко; літературно-художнє видання (повість);
7. «Стріла», автор – Петро Антоненко; літературно-художнє видання (збірка прозових та поетичних творів);
8. «Вдома, в школі і в дворі», автор – Василь Буденний; літературно-художнє видання (збірка віршів для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку);
9. «Проникнення», автор – Надія Марчук; літературно-художнє видання (збірка поетичних творів);
10. «Долі конем не об’їдеш», автор – Віталій Леус; літературно-художнє видання (збірка повістей та оповідань);
11. «У минуле навпростець, або Невеличкі казочки про старовинне місто на Десні», автор – Маргарита Бордонос; літературно-художнє видання (оповідання для дітей).
Нагадаємо, обласний конкурс рукописів місцевих авторів 2017 року було оголошено комісією з питань підтримки місцевого книговидання з 29 травня поточного року. Прийом матеріалів тривав до 3 липня.
Книги, які вийдуть друком, будуть безкоштовно передані до бібліотек, навчальних та культурних закладів Чернігівщини, а їхні електронні копії — розміщені на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.