Зону емоційного комфорту "Країна мрій" створили в Ніжині
Бібліотека – філіал № 2 разом з партнером – тренінговим центром «Барви життя» (керівник центру психотерапевт Світлана Підлипська) та волонтерами Ганною Бережняк і Вікторією Харицькою до Дня захисту дітей створили дитячу зону емоційного комфорту «Країна мрій».
![](/uploads/17919-m.jpg)
Діти приймали участь в іграх, завданнях, вправах, вікторинах, спрямованих на розвиток емоційної сфери, покращення настрою, самопізнання та самовираження, уяви.
Волонтери центру психолог Оксана Невар, студенти НДУ ім. М. Гоголя Аня Примаченко та Яна Луніна, бібліотекар – філіалу №2 Ольга Гавриленко допомагали дітям обирати смайлики відповідно настрою, проводили конкурси малюнків, створювали різнокольорову воду («Веселу», «Сумну», «Ображену», «Добру») проводили мімічну гімнастику, малювали на асфальті, писали побажання друзям в цей день.
Батьки і діти поспішали до фотозон: «Кульбабка» (для дівчаток) та «Пілот» (для хлопчиків), які облаштували Ганна Бережняк, Вікторія Харицька то студентки КВНЗ НУКіМ ім.М.Заньковецької Кот Катерина та Година Наталія.
Потім у соцмережі Facebookпроводилося онлайн голосування на краще фото. Переможницею стала Волкова Єва . Друге місце Петренко Ульяна. Третє Куць Аким.
Переможці отримали подарункові сертифікати від Бережняк Ганни. А активні учасники свята отримали подарунки від міськвиконкому.
Свято вдалося. Про це свідчили дитячі усмішки, вдячність бабусь, мам, батьків.
Завідуюча бібліотекою-філіалом № 2 Івасенко Ніна
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.