Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:28:04

Робота щодо випуску книг місцевих авторів триває

29.05.2017   14:19Агенцiя

Із 29 травня до 3 липня триватиме прийом рукописів, які претендуватимуть на друк коштом обласного бюджету у 2017 році.

На реалізацію цього заходу передбачено 200 тисяч гривень проти 100 тисяч у 2016-му.

Про це повідомили минулого тижня під час засідання комісії з питань підтримки місцевого книговидання, яке провів директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.

Конкурс реалізується в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Закупівлю послуг як з друку, так і верстки книг-переможців попередньо планується здійснити через систему електронних закупівель ProZorro. До речі, минулоріч за допомогою використання цієї системи зекономлено кошти на видання додатково ще двох книг.

За результатами конкурсу–2016, як поінформував Андрій Подорван, видано 7 рукописів сумарним накладом 1700 примірників:

- «Плавба», літературно-художнє видання (поезія), автор — Микола Адаменко;

- «Чубарейко небо оре», літературно-художнє видання (збірка щоденникової прози), автор — Володимир Сапон;

- «Антологія творів лауреатів премії імені М. Коцюбинського. Проза», літературно-художнє видання (антологія прозових творів), тексти — різні автори, упорядники — Наталія Коцюбинська, Ольга Єрмоленко, відповідальний за випуск — Ігор Коцюбинський;

- «Чернігівська старовина», наукове видання (збірка наукових праць), тексти — Василь Хижняков, упорядники — Олександр Коваленко, Андрій Курданов, Олександр Рахно;

- «Неси зірку», літературно-художнє видання (поезія), автор — Олексій Маслов;

- «Чернігівський beaumonde, або Записки бібліографа», літературно-художнє видання (документально-художній твір біографічно-краєзнавчого характеру), автор — Людмила Студьонова;

- «У роки неволі. Листи, спогади, свідчення громадян Чернігівщини про перебування у неволі у роки Другої світової війни», наукове видання (збірник документів та матеріалів), упорядники — Раїса Воробей, Наталія Лобанова, Ірина Рябчук.

Окрім того, за цільовим фінансуванням видано книгу «Ужинок за сорок літ» (300 примірників), приурочену до 40-ліття Чернігівської обласної організації Національної спілки письменників України, а також профінансовано частину накладу навчального видання «Букварик школярика. Історична абетка Чернігівщини» (7600 примірників).

Книги передані до бібліотек, закладів освіти та культури області.

Під час засідання члени профільної комісії затвердили організаційні документи: Положення про комісію з питань підтримки місцевого книговидання та Положення про обласний конкурс рукописів місцевих авторів. Присутні висловили свої зауваження та побажання до подальшої роботи.

Зокрема обговорили можливість вирішення конфлікту інтересів у будь-кого з членів комісії. В такому разі особа зобов’язана одразу ж повідомити про це і не брати участі надалі у прийнятті рішення. Якщо ж виникає конфлікт інтересів щодо творів, які претендують на випуск у певному році, особа відсторонюється від будь-якої роботи у комісії, пов’язаної з відбором творів. Конфлікт інтересів також може стати підставою перегляду Видавничого плану.

До речі, цьогоріч рукописи будуть подаватися виключно в електронному вигляді.

Засідання комісії по розгляду надісланих матеріалів планують провести не пізніше 18 серпня у режимі онлайн-трансляції.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».