Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:56:01

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави…

22.05.2012   14:42Агенцiя

Своєчасно сплачені податки – це гарантія стабільності та благополуччя держави. Шкода, але не всі платники податків дотримуються норм чинного законодавства щодо своєчасності сплати податків. Тому обов’язком органів державної податкової служби є стягнення несвоєчасно сплачених податкових зобов’язань (податкового боргу) з метою забезпечення суспільних інтересів.

Відділом погашення податкового боргу ДПІ у м. Чернігові з початку року забезпечено надходження коштів до зведеного бюджету у рахунок погашення податкового боргу на суму 12,7 млн. грн., до державного бюджету 10,6 млн. грн., до місцевого бюджету 2,1 млн. грн.

Списано безнадійного податкового боргу 4,4 млн. грн., у т.ч. у результаті визнання боржника банкрутом (недостатність активів) 4,2 млн. грн. Описано майна на суму 2,3 млн. грн. у поточному році. Встановлено факт відчудження заставного майна, нараховано штраф у розмірі вартості відчудженого майна 78,7 тис.грн., по факту відкрито кримінальну справу щодо дій посадових осіб підприємства.

У 2012 році надходження за рахунок звернення стягнення на майно у судовому порядку становили 272,2 тис. грн. Податківці міста і надалі будуть спрямовувати свої зусилля на забезпечення у повному обсязі податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів, дотримуючись принципу рівності всіх суб‘єктів оподаткування перед законом.


Валентина Друцька, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.