Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 07:44:27

Продовжується підготовка до щорічного журналістського фестивалю “Золотий передзвін Придесення”

22.05.2012   14:39

Уже вдванадцяте на Чернігівщині проходитиме щорічний журналістський фестиваль “Золотий передзвін Придесення”. Журналісти з усіх куточків області, редактори, керівники телебачення і радіомовлення пишуть і творять аби піднести значимість журналістської праці та підтвердити свій фаховий рівень. Цього року кращі визначатимуться за 12-ма номінаціями.

Організаторами цього унікального заходу є управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, за підтримки обласної організації Національної спілки журналістів України та Асоціації регіональних засобів масової інформації. Наша область – єдина в Україні, яка проводить такий захід на честь професійного свята журналістів.

Нинішній фестиваль, за задумом організаторів, розпочнеться 2 червня зі змагань журналістів Чернігівської, Сумської і Полтавської областей у військово-прикладних видах спорту на полігоні в Сумській області. 4 червня планується проведення семінару для журналістів з питань інформаційної підтримки соціально відповідального партнерства бізнесу і влади.

Заключний етап фестивалю та нагородження кращих журналістів відбудеться 5 червня в м. Ніжин. Гостями цьогорічного заходу, як і минулого року, стануть колеги з Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Про все це йшлося на черговому засіданні організаційного комітету, яке 22 травня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Учасники засідання розглянули матеріали, що надійшли від журналістів, та визначили переможців фестивалю. Також було обговорено та уточнено програму проведення цього урочистого заходу.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.