Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:22:34

Продовжується підготовка до щорічного журналістського фестивалю “Золотий передзвін Придесення”

22.05.2012   14:39

Уже вдванадцяте на Чернігівщині проходитиме щорічний журналістський фестиваль “Золотий передзвін Придесення”. Журналісти з усіх куточків області, редактори, керівники телебачення і радіомовлення пишуть і творять аби піднести значимість журналістської праці та підтвердити свій фаховий рівень. Цього року кращі визначатимуться за 12-ма номінаціями.

Організаторами цього унікального заходу є управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, за підтримки обласної організації Національної спілки журналістів України та Асоціації регіональних засобів масової інформації. Наша область – єдина в Україні, яка проводить такий захід на честь професійного свята журналістів.

Нинішній фестиваль, за задумом організаторів, розпочнеться 2 червня зі змагань журналістів Чернігівської, Сумської і Полтавської областей у військово-прикладних видах спорту на полігоні в Сумській області. 4 червня планується проведення семінару для журналістів з питань інформаційної підтримки соціально відповідального партнерства бізнесу і влади.

Заключний етап фестивалю та нагородження кращих журналістів відбудеться 5 червня в м. Ніжин. Гостями цьогорічного заходу, як і минулого року, стануть колеги з Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Про все це йшлося на черговому засіданні організаційного комітету, яке 22 травня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Учасники засідання розглянули матеріали, що надійшли від журналістів, та визначили переможців фестивалю. Також було обговорено та уточнено програму проведення цього урочистого заходу.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.