Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 21:14:39

Відбулася презентація книжки під назвою "Шрами на серці"

28.04.2017   09:37Агенцiя

27 квітня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику відбулася презентація книжки під назвою «Шрами на серці».

Вона належить до популярного нині мемуарного жанру літератури. Книга вийшла друком наприкінці 2016 року. Її було надруковано у Чернігові у видавництві «Десна. Поліграф». Автор проекту літературно-художнього видання – Ігор Коцюбинський.

Книжка складається з двох частин. Перша частина має назву «Шрами на серці». Її написав онук Михайла Коцюбинського – Юлій Коцюбинський, де розкрив цікаві й болючі факти зі своєї біографії, де відкрив свою душу читачеві. Друга частина називається «Завжди з нами». У ній зібрані спогади друзів, родичів і просто близьких людей Юлія Романовича. І кожен спогад наповнений неймовірною любов’ю і теплотою. Відзначимо, що обидві частини вже видавалися раніше окремо. Вони швидко знайшли відгук серед читачів і розійшлися між людьми. Тому виникла нагальна потреба перевидання книги.

Зі «Шрамів на серці» можна дізнатися про тяжкі поневіряння, які випали на долю Юлія Коцюбинського, адже він – син репресованого. Аби врятувати свою кровиночку від неминучої загибелі, мама Юлія дає йому своє прізвище, але просить, щоб він ніколи не забував, що він – Коцюбинський, онук відомого українського письменника.
Та розлука з мамою і тавро «сина ворога народу» – лише початок.

Почалася війна. І Юрі (саме так його усі називали) довелося виривати своє життя з лап смерті і під свист куль і розриви бомб рятуватися в евакуації. А потім його чекали довгі роки поневірянь у дитячих будинках.
 

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини