Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 15:26:28

Циркове мистецтво на Чернігівщині є!

16.05.2012   07:26Агенцiя

Від скоморохів доби Київської Русі – до сучасних акробатів, еквілібристів та ілюзіоністів. Мистецтво цирку з’явилося на території України ще в 11 сторіччі і з того часу завойовує серця мільйонів прихильників. Нове джерело радощів та сміху на цьому тижні почало бити ключем у Менському районі. Саме тут вперше на Чернігівщині проходив Відкритий мандрівний фестиваль-конкурс циркового мистецтва “Сіверська феєрія”.

Сьогодні на Чернігівщині існує більше десятка дитячих циркових колективів, в яких діти, починаючи з 4-5 років, оволодівають азами акробатики, гімнастики, еквілібристики, жонглювання. Батьки і діти обирають саме цей вид мистецтва не випадково: цирк – радість та сміх, веселощі та гарний настрій, одним словом – свято. В цьому році за сприяння обласної державної адміністрації на Чернігівщині з’явилося нове свято під назвою “Сіверська феєрія.”

Фестиваль “Сіверська феєрія” – мандруючий. Вперше він проведений у Менському районі і для цього є вагомі причини. Макошинська “Юність”, а згодом і Менська “Фієста” стали візитівкою Чернігівщини. Ці діти представляють нашу область по всій Україні і закордоном.

В першому на Чернігівщині фестивалі-конкурсі циркового мистецтва також брали участь Чернігівські дитячі колективи “Тріумф”, “Скоморохи”, “Менестрелі”, Щорська “Світлана”, Носівський “Кол Арт”. До нас завітали і численні гості – аматорські циркові колективи з Харкова, Полтави, Сум, Брянська та Гомеля. Організатори заходу не виключають, що вже в наступному році фестиваль стане Міжнародним і коло учасників значно розшириться.

Протягом трьох днів проходила конкурсна фестивальна програма. Діти хвилювалися і намагалися показати журі все чого навчилися, а глядачам подарувати радість та свято.

http://chodtrk.com.ua/?p=3688

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.