Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 05:48:11

Графіка – аристократизм мистецтва. ВІДЕО

03.02.2017   12:24Агенцiя

Унікальна за своїм представництвом виставка графічних робіт чернігівських художників відкрилася у Чернігові

Більше 80 творів, виконаних в різних техніках, підтверджують надзвичайно високий рівень професіоналізму наших майстрів. Досвідчені метри і молоде покоління представили свої твори на суд глядачів.
 
Графіку вважають аристократизмом мистецтва. А серед чернігівських художників такі «аристократи» є, і більш того, їх роботи знані і шановані.
Олексій Какало, художник: «Роботи якісь світлі, багато нових робіт. Ну, графічна школа в Чернігові вважається достойною, я б сказав. В Києві на всеукраїнських виставках роботи проходять добре, всіх беруть підряд».
 
Графіка включає в себе велику кількість технік: малюнок, пастель, акварель, вугілля, робота з папером. І вимагає належного оформлення, як кажуть, 50 відсотків успіху залежить саме від нього.

Оксана Корнієнко, член обласного осередку Національної спілки художників України: «Это более хрупкое искусство, более камерное, интимное. Требует большой подготовки, требует большой экспозиции. Допустим, вы не выставите лист акварели или лист пастели просто так. Всегда это оформление, которое сопряжено и с финансовыми затратами, и с какими-то трудностями другого плана. В общем, есть свои нюансы».

Василь Михайлюк, художник: «Оскільки  я працюю викладачем, мій досвід полягає в академічному малюнку, академічному живопису. Це основа, я вважаю, не лише в графічному мистецтві, а й в усьому мистецтві. Звичайно, я розумію, що вищий рівень – це роботи більше стилізовані, більше абстрактні, но для цього, звичайно, треба мати час, щоб створити такі роботи. А поки  працюємо  так, як працюємо».


 
Шість робіт Лілії Ібрагімової вперше презентуються саме на цій виставці. Чотири з них – це спогади про Крим.

Лілія Ібрагімова, художниця: «Я мрію про Крим, коли він буде дуже розвинений, знаєте, не тільки в сенсі сервісу, а в сенсі духу такого, мені б дуже цього хотілося, бо там багато дуже гарних людей, я багато з ким товаришую – з художниками, митцями, акторами, ну, просто з людьми».
 
Варто відвідати виставку і подивитися на роботи Віктора Трубчанінова, Олени Саченко, Василя Юдіна, Євгена Кріпа, які приємно здивують глядача.

Сівер-центр

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.