Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 09:35:07

Акція "Від серця до серця" пройшла у Чернігові

08.05.2012   14:29Агенцiя

Благодійність – це слово асоціюється з допомогою, з добрим серцем, з безкорисністю, з турботою про інших. Так, кожен із нас хоча б раз у житті відчував себе благодійником та допомагав іншим.

Сьому Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця” в Чернігівській області та в Чернігові підтримали обласна державна адміністрація та міський голова Олександр Соколов, управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, обласний палац дітей та юнацтва, професійно-технічні, вищі навчальні заклади, громадські організації, підприємства, установи та мешканці міста.

Активну підготовку до організації та проведення акції в нашому місті здійснили волонтери та регіональний представник фонду в Чернігівській області Ольга Кукуюк. На зборах волонтерів 3 травня обговорювали різні питання щодо роботи на вулицях міста, проведення флешмобу та концерту, запуск небесних ліхтариків 6 травня.

Загалом близько 500 волонтерів в області та місті Чернігові були задіяні в заході. “Це безцінний досвід у роботі з людьми. Знання, здобуті під час спілкування, знадобляться у подальшому житті”, – переконані учасники.

5 травня близько 100 волонтерів міста зібралися в штабі Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Отримавши ідентифікатори, скриньки, сердечка – наліпки, молодь, налаштована на добрі справи, розійшлася містом збирати кошти для придбання медичного обладнання для дітей, хворих на цукровий діабет.

Координатори акції в Чернігівській області вдячні волонтерам – студентам вищих навчальних закладів: Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського державного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, учням загальноосвітніх навчальних закладів та всім небайдужим жителям нашого міста, хто долучився до цієї акції.

Вперше в м. Чернігові на підтримку акції було проведено флешмоб, святковий концерт та запуск небесних ліхтариків. 5 та 6 травня міський Парк культури та відпочинку був наповнений серцями: “серце добра” створили із волонтерів та всіх бажаючих чернігівців, у нічне небо піднялися червоні ліхтарики добра, любові та надії.

“Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя”, – ось головні ідеї акції “Серце до серця”.

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 лютого до 8:00 25 лютого 2020 року.

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали

Шкільну котельню Козелецької громади переобладнали 08:31

Школи Козелецької об'єднаної громади активно провадять модернізацію котелень. Скрипчинська школа - 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню.

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув

Очільник ВООЗ: Пік епідемії китайського коронавірусу вже минув 08:17

Пік епідемії китайського коронавірусу Covid-19 припав на період з 23 січня до 2 лютого, нових випадків зараження у Китаї стає все менше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини