Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 21:24:33

У Прилуках будуть проходити зйомки художнього фільму "Мелодія для батька"

22.12.2016   07:56

Союз Молодих Кінематографістів України розпочав національний культурно-патріотичний кінопроект «Слава Україні - Героям Слава!».

Проект підтримано: Національною Кіностудією Художніх Фільмів ім..Довженко, Міністерством Оборони, Міністерством Культури України, Міністерством Освіти і Науки України, літературним конкурсом «Коронація Слова» та місцевими органами влади нашої країни. Проект складається з семи короткометражних фільмів, об’єднаних однією тематикою - героїзм та патріотизм сучасного українця, які складатимуть повнометражний кіноальманах.

Мета проекту - прокласти шлях до сердець українців, запалити вогонь віри в серцях тих, що вже втратили надію на яскраве майбутнє нашої держави; надихнути та підтримати тих, хто продовжує сподіватися та діяти. Розповісти про героїчні подвиги простих українців.

Сучасна творча, креативна молодь Прилуччини приймає активну участь в створенні одного із фільмів, що планується знімати в Вашому регіоні (м. Прилуки). Молоді кінематографісти працюватимуть під керівництвом заслужених діячів України.

В м. Прилуки будуть проходити зйомки художнього фільму «Мелодія для батька» про подвиг лікаря. В ньому розповідається про долю лікаря, що втратив на війні сина. Син був дуже талановитим композитором, любив Україну і пішов добровольцем на війну. Його вбив жорстоко ворог при цьому подзвонивши батькові і сказавши про свій злочин. За збігом обставин вбивця потрапив на операційний стіл батька юнака. Яке рішення лікар прийме: відомстити за сина чи врятувати ката своєї дитини?

Прем'єра планується по кінотеатрах країни у лютому 2017 р. з нагоди річниці Революції Гідності.

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини