Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 13:15:05

Олексій Владіміров — митець, натхненний жіночністю

17.12.2016   11:40Агенцiя

Роботи цього художника представлені не лише у провідних музеях України, а й у кількох десятках музеїв світу. Їх охоче купують колекціонери.

Своєю довершеністю та оригінальністю вони привертають увагу не в одному місті земної кулі. А витвори, представлені на персональній виставці у Каліфорнії (США), на думку знавців мистецтва, визначили «нову еру скульптури».

Митець працює з різним матеріалом, проте вічним джерелом натхнення та вершиною природної краси вважає жінку. Можливо саме тому, у його роботах камінь немов оживає і набирається людського тепла.

Виставка скульптури Олексія Владімірова відкрилася днями у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт». Роботи з мармуру, граніту, бронзи можна побачити у Чернігові з 14 грудня до 31 січня наступного року.

Участь у відкритті виставки взяла заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова. Вона з приємністю відзначила той факт, що Чернігів приєднався до числа міст, де були представлені роботи цього майстра, та висловила сподівання, що мешканці обласного центру активно долучатимуться до прекрасного, відвідуючи цю виставку у «Пласт-Арті».

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини