"Побратими" і "Відчайдухи" — книги про справжніх героїв
Журнал «Військо України» започаткував серію книжок про героїв антитерористичної операції на сході України. Два перших видання «Побратими» і «Відчайдухи» презентували чернігівцям 24 листопада, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка.
За словами редактора журналу Валентина Буряченка, матеріали збирали понад два роки, аби розказати про воїнів – захисників Батьківщини, показати, як українців об’єднали патріотизм і хоробрість.
Були на заході і безпосередні учасники військових дій, серед яких і легендарний АТОвець, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність» Юрій Літковець.
Бійці вважають надзвичайно важливими такі книги, адже в них – правдиві історії про війну, які необхідно знати всім, особливо молоді. Підростаюче покоління має розуміти, що відбувається на східних рубежах країни.
«Побратими» і «Відчайдухи» — це лише перші дві книги з цієї серії часопису «Військо України». Військові журналісти продовжують збирати матеріали про героїв війни. Зокрема, третю книгу вони обіцяють присвятити участі в антитерористичній операції жінок, їх відвазі та самовідданості.
Автори видань та учасники військових дій на Донбасі сподіваються, що після виходу в світ книги не залишать байдужими читачів, зміцнюватимуть віру в незламну силу українців.
Останні новини Чернігівщини
З 10 листопада кілька будинків у Чернігові, які обслуговує АТ «Облтеплокомуненерго», залишаться без гарячої води 09:22
До уваги споживачів АТ «Облтеплокомуненерго»! З 10 листопада по 1 грудня у Чернігові буде тимчасово припинено подачу гарячої води у зв’язку з проведенням робіт на обладнанні теплового пункту.
Президент посмертно відзначив музейницю Марину Гриценко орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 08:37
Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Володимир Зеленський зустрівся з діячами культури.
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.