Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 17:33:09

Про історію з перших вуст напередодні Дня Гідності та Свободи

18.11.2016   09:33Агенцiя

Уже третій рік поспіль 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. 17 листопада, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка відбувся тематичний «круглий стіл».

У заході взяли участь науковці, безпосередні учасники Євромайдану, а також студенти Чернігівського національного технологічного університету та ліцеїсти обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Говорили про історію героїчної боротьби українського народу за державну незалежність, зокрема Революцію Гідності. Лейтмотив зібрання – важливість виховання патріотизму та національної гордості українців.

На годину присутні мали змогу перейнятися настроями Євромайдану. «Про історію з перших вуст» – так можна охарактеризувати проведений захід. Учасники Революції Гідності поділилися спогадами про події, які відбувалися наприкінці 2013 року. Вони висловили своє бачення як самої Революції, так і патріотичних настроїв в Україні після здобуття нею незалежності у 1991 році.

Крім того, у рамках «круглого столу» звучала тематична поезія, учасники ознайомилися з книжково-літературною виставкою «За Гідність і Свободу».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини