Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 14:23:35

Презентація альбому-каталога "Старі Майстри"

06.10.2016   13:06

Захід відбувся в залі картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Тут зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов'ю до культурного розквіту нашого краю.

Вступним словом презентацію відкрив ректор університету Олександр Самойленко. Він акцентував увагу присутніх на тому, що Музейний комплекс Ніжинського державного університету – це візитна картка, мистецька перлина, духовний центр не тільки університету, а й усієї Чернігівщини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук привітав присутніх з виходом у світ такого добротного фотоальбому. З приємністю і хвилюванням він зазначив, що свого часу і йому особисто доведось докласти немало зусиль, аби відродити картинну галерею університету.

Слова вдячності ведучих за підтримку видавничої ідеї пролунали на адресу Валерія Куліча – голови Чернігівської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Алли Ковтун, яка також взяла участь у святковому зібранні.

Привітали університет з виходом у світ каталога зібрання галереї міський голова Ніжина Анатолій Лінник, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Із затамуванням подиху слухали присутні професора Григорія Самойленка, якого Президент України нещодавно відзначив орденом «За заслуги» ІІ ступеня як вченого-літературознавця, фундатора літературно-мистецького краєзнавства, людину, яка внесла вагомий вклад у філологічну науку, немало зробила для збереження і розвитку картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя,

З хвилюванням виступав також декан філологічного факультету Олександр Забарний, який прекрасно володіє методикою виховання словом.

Щирі слова подяки були висловлені людям, які власною працею причетні до створення цього альбому: фотографам Михайлу Михайленку, Ярославу Зінченку, майстру комп'ютерної верстки та дизайну Анні Лебедєвій, перекладачам Валентні Сливці та Івану Харитонову, декану факультету іноземних мов Світлані Тезіковій, упорядникам Віталіні Скороход та Анні Парубець.

Свято супроводжувалось урочистою музикою у виконанні Олексія Павленка, прекрасним співом Юлії Ханенко, гарною поезією, яку подарувала учасникам презентації Мирослава Годунок.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф

На Чернігівщині СБУ викрила поплічника окупантів, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф 13:18

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця одного з прикордонних населених пунктів Чернігівщини, який у соцмережах виправдовував збройну агресію рф.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 27 червня 13:03

У Чернігівській області 27 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади

Перше засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади 12:35

27 червня відбулося засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади.

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом

Спеціальна економічна зона для Чернігівщини: законопроєкт писатимуть спільно з бізнесом 12:23

На Чернігівщині працюватиме спеціальна робоча група з економічного відновлення області.

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.