Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 12:57:46

Презентація альбому-каталога "Старі Майстри"

06.10.2016   13:06

Захід відбувся в залі картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Тут зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов'ю до культурного розквіту нашого краю.

Вступним словом презентацію відкрив ректор університету Олександр Самойленко. Він акцентував увагу присутніх на тому, що Музейний комплекс Ніжинського державного університету – це візитна картка, мистецька перлина, духовний центр не тільки університету, а й усієї Чернігівщини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук привітав присутніх з виходом у світ такого добротного фотоальбому. З приємністю і хвилюванням він зазначив, що свого часу і йому особисто доведось докласти немало зусиль, аби відродити картинну галерею університету.

Слова вдячності ведучих за підтримку видавничої ідеї пролунали на адресу Валерія Куліча – голови Чернігівської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Алли Ковтун, яка також взяла участь у святковому зібранні.

Привітали університет з виходом у світ каталога зібрання галереї міський голова Ніжина Анатолій Лінник, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Із затамуванням подиху слухали присутні професора Григорія Самойленка, якого Президент України нещодавно відзначив орденом «За заслуги» ІІ ступеня як вченого-літературознавця, фундатора літературно-мистецького краєзнавства, людину, яка внесла вагомий вклад у філологічну науку, немало зробила для збереження і розвитку картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя,

З хвилюванням виступав також декан філологічного факультету Олександр Забарний, який прекрасно володіє методикою виховання словом.

Щирі слова подяки були висловлені людям, які власною працею причетні до створення цього альбому: фотографам Михайлу Михайленку, Ярославу Зінченку, майстру комп'ютерної верстки та дизайну Анні Лебедєвій, перекладачам Валентні Сливці та Івану Харитонову, декану факультету іноземних мов Світлані Тезіковій, упорядникам Віталіні Скороход та Анні Парубець.

Свято супроводжувалось урочистою музикою у виконанні Олексія Павленка, прекрасним співом Юлії Ханенко, гарною поезією, яку подарувала учасникам презентації Мирослава Годунок.

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини