Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 13:33:41

Презентація альбому-каталога "Старі Майстри"

06.10.2016   13:06

Захід відбувся в залі картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя».

Тут зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов'ю до культурного розквіту нашого краю.

Вступним словом презентацію відкрив ректор університету Олександр Самойленко. Він акцентував увагу присутніх на тому, що Музейний комплекс Ніжинського державного університету – це візитна картка, мистецька перлина, духовний центр не тільки університету, а й усієї Чернігівщини.

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук привітав присутніх з виходом у світ такого добротного фотоальбому. З приємністю і хвилюванням він зазначив, що свого часу і йому особисто доведось докласти немало зусиль, аби відродити картинну галерею університету.

Слова вдячності ведучих за підтримку видавничої ідеї пролунали на адресу Валерія Куліча – голови Чернігівської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Алли Ковтун, яка також взяла участь у святковому зібранні.

Привітали університет з виходом у світ каталога зібрання галереї міський голова Ніжина Анатолій Лінник, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Із затамуванням подиху слухали присутні професора Григорія Самойленка, якого Президент України нещодавно відзначив орденом «За заслуги» ІІ ступеня як вченого-літературознавця, фундатора літературно-мистецького краєзнавства, людину, яка внесла вагомий вклад у філологічну науку, немало зробила для збереження і розвитку картинної галереї Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя,

З хвилюванням виступав також декан філологічного факультету Олександр Забарний, який прекрасно володіє методикою виховання словом.

Щирі слова подяки були висловлені людям, які власною працею причетні до створення цього альбому: фотографам Михайлу Михайленку, Ярославу Зінченку, майстру комп'ютерної верстки та дизайну Анні Лебедєвій, перекладачам Валентні Сливці та Івану Харитонову, декану факультету іноземних мов Світлані Тезіковій, упорядникам Віталіні Скороход та Анні Парубець.

Свято супроводжувалось урочистою музикою у виконанні Олексія Павленка, прекрасним співом Юлії Ханенко, гарною поезією, яку подарувала учасникам презентації Мирослава Годунок.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили четверту новозбудовану амбулаторію - у селі Бахмач

На Чернігівщині відкрили четверту новозбудовану амбулаторію - у селі Бахмач 13:11

23 вересня 2020 року амбулаторія загальної практики сімейної медицини урочисто під звуки маршів у виконанні духового оркестру філармонійного центру на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Ткачуком відкрилася у селі Бахмач Бахмацького району.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:52

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 вересня до 8:00 24 вересня 2020 року.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 09:20

Надвечір 22 вересня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» пішки з території РФ прибув 57-річний громадянин Росії.