Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:44:11

ХХІІ-й Міжнародний фестиваль "Слов’янські театральні зустрічі” відкрився в Чернігові

25.10.2011   10:43

Вже в двадцять друге Чернігівська земля зустрічає театральні колективи трьох держав – України, Російської Федерації та Республіки Білорусь, які представляють свою майстерність чернігівським глядачам.

24 жовтня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття ХХІІ-го Міжнародного фестивалю "Слов’янські театральні зустрічі”.

Фестиваль було започатковано на Сіверянській землі в 1990 році, як символ дружби між слов’янськими народами. Відтоді щороку актори дарують чернігівцям хвилини справжньої насолоди від зустрічі з мистецтвом, додають хорошого настрою, змушують задумуватися й розмірковувати над одвічними моральними цінностями і суттю буття.

В урочистостях з нагоди відкриття фестивалю взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло. Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка він привітав учасників і гостей фестивалю та вручив вітальний адрес директору театру.

У вітанні зокрема зазначалося, що потужний за своїм змістом та складом учасників Міжнародний фестиваль «Слов’янські театральні зустрічі» увібрав в себе кращі національні традиції, став візитівкою мистецької палітри регіону.

"Сучасне театральне мистецтво є віддзеркаленням нашого життя. Воно дає кожному глядачеві відчуття радості і відпочинок для душі, можливість доторкнутися до сповненого безмежної фантазії, одухотвореного світу Театру. Як зазначав Президент України Віктор Янукович: «Театральні форуми завжди сприяють становленню України як висококультурної держави в єдиному європейському та світовому культурному просторі, бо вони покликані здійснювати шляхетну справу – привернути увагу молодого покоління до глибинних духовних витоків України та народів світу, сприяти естетичному збагаченню та вихованню високого мистецтва», - йшлося у вітальному адресі.

Розпочав "Слов’янські театральні зустрічі” Гомельський обласний театр драми виставою «Недосягаемая».

Протягом десяти фестивальних днів на головній сцені області відбуватиметься неповторне свято для всіх шанувальників театру. Чернігівці і гості міста, крім зарубіжних учасників фестивалю з Брянська, Гомеля, Могильова, зможуть відвідати вистави вітчизняних творчих колективів – Київських, Криворізького, Луганського, Львівського театрів, ознайомитися зі зразками класичної й сучасної вітчизняної та світової драматургії.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини