Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 01:35:16

Відбулась краєзнавча година "В пам’яті прилучан"

14.09.2016   08:02

13 вересня в приміщенні філіалу ім. О. Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова відбулась краєзнавча година «В пам’яті прилучан».

Під час заходу учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.№2 з розповіді завідуючої філіалу Тетяни Олексіївни Іващенко дізнались про життя міста в окупаційний час і як відбувалось визволення нашого краю від нацистських окупантів, переглянули документальні кадри з історії визволення Чернігівщини, пригадали прилучан – визволителів міста.

Цікавою була розповідь про події того дня, 73 роки назад, відомого в нашому місті краєзнавця, прилучанина – Анатолія Григоровича Риженка.

Давно вже загоїлися рани, нанесені фашистами, але ніколи у вдячній пам’яті прилучан не зітруться героїчні подвиги визволителів міста над Удаєм, які ціною власного життя принесли нам свободу і незалежність.

Запаливши свічку, хвилиною мовчання присутні вшанували їх пам’ять та квітами привітали з наступаючим святом ветерана Великої Вітчизняної війни – Анатолія Григоровича Риженка.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини