Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:35:42

"Чернігівські мотиви" в Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В.І.Маслова

28.07.2016   07:33

Нещождавно в приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова відбула визначна подія - відкриття виставки картин Чернігівського осередку спілки художників України «Чернігівські мотиви».

Представлена на осуд глядача 21 робота вражає своєю майстерністю, грою кольорів та різноплановістю сюжетів. На виставці можна побачити портретний і пейзажний живопис, натюрморт і екслібрис, виконані у різних техніках і різними матеріалами як то акварель, пастель, гуаш, олійні фарби.

15 майстрів пензля люб’язно надали свої роботи для експонування: Василь Леоненко, Олексій Какало, Тетяна Федоритенко, Феодосій Міщенко, Людмила Койдан, Іван Пенський та інші.

З творчістю цих художників присутні мали можливість познайомились не лише споглядаючи їх полотна в музеї, але й переглянувши відео та фото матеріали вже досить відомих робіт майстрів.

Виставка діятиме протягом місяця, то ж кожен бажаючий має унікальну можливість переглянути роботи знаних майстрів пензля.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини