Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 08:08:19

"Чернігівські мотиви" в Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В.І.Маслова

28.07.2016   07:33

Нещождавно в приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова відбула визначна подія - відкриття виставки картин Чернігівського осередку спілки художників України «Чернігівські мотиви».

Представлена на осуд глядача 21 робота вражає своєю майстерністю, грою кольорів та різноплановістю сюжетів. На виставці можна побачити портретний і пейзажний живопис, натюрморт і екслібрис, виконані у різних техніках і різними матеріалами як то акварель, пастель, гуаш, олійні фарби.

15 майстрів пензля люб’язно надали свої роботи для експонування: Василь Леоненко, Олексій Какало, Тетяна Федоритенко, Феодосій Міщенко, Людмила Койдан, Іван Пенський та інші.

З творчістю цих художників присутні мали можливість познайомились не лише споглядаючи їх полотна в музеї, але й переглянувши відео та фото матеріали вже досить відомих робіт майстрів.

Виставка діятиме протягом місяця, то ж кожен бажаючий має унікальну можливість переглянути роботи знаних майстрів пензля.

Останні новини Чернігівщини

Відбулися вибори ректора Національного університету

Відбулися вибори ректора Національного університету "Чернігівська політехніка" 18:12

Єдиний кандидат на посаду ректора – д.т.н., доцент Новомлинець Олег Олександрович, повідомляють на сайті закладу.

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.