Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:36:54

Підбили підсумки 90-го театрального сезону

11.07.2016   15:32Агенцiя

Підбиваючи підсумки 90-го театрального сезону Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка генеральний директор театру, заслужений діяч мистецтв України Сергій Мойсієнко (для якого цей сезон був першим на чолі театру) згадав про його урочисте відкриття прем’єрою «Циганки Ази» та заключну прем’єру сезону «Майська ніч» у постановці режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Віри Тимченко.

Також він згадав випуск протягом сезону ще трьох прем’єрних вистав, а саме: «Не плачте за мною ніколи…» і «Неймовірні пригоди Тузика» у постановці режисера Тетяни Шумейко та «Ніч перед Різдвом», поставлену художнім керівником – головним режисером театру, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим.

Керівник театру разом з усім колективом ще раз привітали трьох провідних майстрів сцени (Н.Максименко, О.Гребенюк, О.Куковєрова), які в цьому році отримали почесне звання «Заслужений артист України», побажали успішної творчої роботи на чернігівській сцені молодим акторам, які в цьому сезоні увійшли до складу трупи театру, хвилиною мовчання вшанували пам’ять колег Петра Дехтяренка і Тетяни Ковинцевої, які пішли з життя.

У звітному слові керівника театру було згадано численні гастрольні поїздки по області та за її межами, успішні виступи на міжнародних і всеукраїнських театральних фестивалях та отримані відзнаки у багатьох номінаціях, зокрема присвоєння Гран-прі за підсумками такого престижного театрального форуму як «Мельпомена Таврії». Звернувся зі словами подяки до усіх причетних до вирішення організаційних питань під час проведення на базі театру традиційного для нас 24-го Міжнародного фестивалю «Словянські театральні зустрічі» та 18-го Міжнародного театрального фестивалю моновистав «Чернігівське відлуння», який цього року вперше проходив у Чернігові.

Серед позитивних підсумків сезону було перелічено запровадження системи продажу електронних квитків через Інтернет, оновлений формат офіційного сайту театру та створення сторінок театру в соціальних мережах, проведення поточного ремонту приміщень першого і другого поверхів театру, художнє оформлення портретної галереї артистів театру та видання ювілейного альбому до 90-річчя створення театру, а також перевиконання низки економічних показників діяльності театру за перше півріччя 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».