Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 18:40:21

“Вісті Борзнянщини” відзначили своє перше 80-ліття

24.10.2011   15:50

21 жовтня у великій залі засідань Борзнянської райдержадміністрації і районної ради відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня виходу у світ першого номера районної газети “Вісті Борзнянщини”.

Вітання, нагороди, подарунки першими колективу редакції передали голова райдержадміністрації Анатолій Дробот, голова районної ради Борис Силко, борзнянський міський голова Анатолій Койда.

Вітання і подяку колективу редакції від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка вручив в.о. начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Дмитро Никоненко.

Ірина Шандровська - керівник робочої групи народного депутата України - голови фракції “Реформи заради майбутнього!” Ігоря Рибакова - передала від нього щирі вітання ювілярам і цифрову фототехніку.

Редакційний колектив в урочистій атмосфері привітали також керівник підприємства “Агроінвест” Іван Іваній, поліграфісти, дописувачі-веретани, представники громадськості.

Святкову атмосферу допомогли створити в залі учасники художньої самодіяльності Борзнянського районного Будинку культури.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».