“Вісті Борзнянщини” відзначили своє перше 80-ліття
21 жовтня у великій залі засідань Борзнянської райдержадміністрації і районної ради відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня виходу у світ першого номера районної газети “Вісті Борзнянщини”.
Вітання, нагороди, подарунки першими колективу редакції передали голова райдержадміністрації Анатолій Дробот, голова районної ради Борис Силко, борзнянський міський голова Анатолій Койда.
Вітання і подяку колективу редакції від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка вручив в.о. начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Дмитро Никоненко.
Ірина Шандровська - керівник робочої групи народного депутата України - голови фракції “Реформи заради майбутнього!” Ігоря Рибакова - передала від нього щирі вітання ювілярам і цифрову фототехніку.
Редакційний колектив в урочистій атмосфері привітали також керівник підприємства “Агроінвест” Іван Іваній, поліграфісти, дописувачі-веретани, представники громадськості.
Святкову атмосферу допомогли створити в залі учасники художньої самодіяльності Борзнянського районного Будинку культури.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression