Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 00:35:52

Заповідник "Гетьманська столиця" на Арсеналі ідей

08.06.2016   13:33Агенцiя

1-5 червня у Мистецькому Арсеналі (м.Київ) відбувся Другий інтерактивний освітній фестиваль Арсенал ідей – міждисціплінарний освітній проект для дітей та молоді, інтерактивний майданчик випробування нових ідей в освіті. Організаторами проекту виступили: Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал».

Фестиваль Арсенал ідей, зосереджуючи на одній території велику кількість цікавих, різноманітних за формою і змістом програм, продемонстрував ефективність використання нових форм навчання дітей та зацікавив не лише широку аудиторію відвідувачів, але і професійну спільноту. Фестиваль представив тематичні простори – Мистецтва, Музеїв, Освіти, Науки, Книги, Медіа, Музики, Ігровий, Спорту і дозвілля, кожен з яких представив різні сфери діяльності та розвитку людини, розповів свою "музейну історію".

Особливого звучання "музейні історії" набули у Місті музеїв – міжмузейному проекті у рамках фестивалю, який був представлений 27 - ма музеями та заповідниками України.

Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» вдруге вдало прийняв участь у фестивалі. Зауважимо - Гетьманська столиця була єдиним музейним закладом Чернігівщини, який презентував свої напрацювання у роботу з дітьми на головному музейному майданчику України, яким на тиждень став Мистецький Арсенал.

Завідуюча відділом археології заповідника Наталія Саєнко та наукові співробітники закладу Федір Юхно і Марина Хармак знайомили дітлахів з Гетьманською столицею - Батурином та гетьманом Іваном Мазепою за допомогою різноманітних пізнавальних ігор. Найбільшу увагу дітлахів і дорослих привернула гра «Вгадай козацьку річ на дотик» та складання пазлів. Дівчатка залюбки вгадували улюблену квітку гетьмана Івана Мазепи - бузок, а хлопчаки повправлялися у майстерстві шифрувальників. Найактивніші учасники отримали від заповідника персональне запрошення на відвідування одного з музеїв закладу безкоштовно.

Популярною серед дітлахів стала й спеціальна гра-квест, яка дозволила мандрувати Містом Музеїв за музейним маршрутом для трьох вікових груп. Заповідник «Гетьманська столиця» цього року запропонував діткам в рамках квесту згадати пам'ятки архітектури побудовані коштом гетьмана Івана Мазепи, що збереглися до наших днів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини