Щоб літо було цікавим та безпечним…
Зустріч в бібліотеці дуже важлива для всіх. Адже стосується вона найдорожчого, що є у людини – життя та здоров’я.
Тому традиційно ми проводимо День безпеки з бібліотекою спільно з навчально–методичним центром Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та управлінням превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.
Його мета – показати всім присутнім, особливо дітям, як провести літні канікули безпечно, яких правил треба дотримуватись, щоб зберегти своє здоров’я та життя.
Наші партнери майори поліції Наталія Павлова та Сергій Борздий організували і провели цікаву й дуже корисну гру «Умовне перехрестя», допомогли розібратися, як правильно їздити юним велосипедистам. Учасники Дня безпеки з захопленням грались, відповідали на питання, малювали на асфальті та отримали в подарунок надувні кульки кольорів світлофору.
Організатори зустрічі побажали всім цікавого та безпечного літа!
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.