Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:53:51

Вистави Ніжинського театру побачили понад три тисячі жителів Донбасу

31.05.2016   15:52

Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського повернувся із гастрольного турне прифронтовими містами Донеччини та Луганщини.

У рамках загальноукраїнського благодійного проекту культурної інтеграції «Український Донбас» ніжинські актори гастролювали у містах Бахмут та Селідове Донецької області та у Рубіжному Луганської. Там про війну знають не лише з чуток, адже відстань до лінії розмежування від цих населених пунктів коливається від трьох до декількох десятків кілометрів.

До уваги глядачів Донбасу ніжинці запропонували гірку комедію на дві дії «Останній гречкосій» та дитячу музичну виставу на одну дію «Казка про справжню дружбу». Генеральний директор театру Юрій Муквич переконаний, що спілкування мовою мистецтва об’єднує українське суспільство, допомагає жителям Донбасу відчути підтримку з іншої частини України, налаштовує на позитив, дарує надію на спільну перемогу.

За словами художнього керівника театру, народної артистки України Алли Соколенко, ніжинських акторів у містах Донбасу приймали надзвичайно гостинно, а після кожної вистави дякували шквалом оплесків та добрими відгуками про побачене. Загалом «Останнього гречкосія» та «Казку про справжню дружбу» побачили понад три тисячі жителів Донбасу.

Ніжинські митці запевнили, що вони й надалі докладатимуть усіх можливих зусиль для популяризації українського мистецтва, налагодження дружніх мистецьких і загальнокультурних зв’язків між різними областями України та подякували Чернігівській облдержадміністрації за сприяння в організації поїздки.

Останні новини Чернігівщини

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.