Нагородили кращих письменників Чернігова. ВІДЕО
Дійшов до завершення літературний конкурс «Книга року-2015». Нагородили переможців та лауреатів у восьми номінаціях, вручили й гран-прі конкурсу разом із грошовою премією від міського голови.
Протягом року чернігівські письменники писали, видавали й презентували свої твори. 22 книги 31-го автора взяли участь у чернігівському конкурсі «Книга року-2015». Тож з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Чернігівській міській центральній бібліотеці нагородили найкращих з них – у восьми номінаціях.
Своєрідним гран-прі стала премія міського голови. Його отримала команда авторів, які створили «Чернігівську Шевченкіану».
Деякі автори є багаторазовими учасниками й лауреатами конкурсу. Наприклад, Михась Ткач. Цього року він представив збірку оповідань та новел «Хочеться грози». Він переконаний, мала прозова форма є чи не найкращим втіленням української літературної мови. Книга посіла перше місце в номінації «Проза». Втім, були й ті, для кого «Книга року» стала справжнім дебютом — як у плані видання книги, так і участі в конкурсах.
Перша спроба виявилась вдалою – друге місце в номінації «Поезія». До речі, цього року список номінацій поповнився одним пунктом – «Довідкова література». Переможцем став «Звід пам’яток історії культури України. Чернігівська область. Чернігівський район».
Останні новини Чернігівщини
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).
Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39
На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.
Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08
Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.
Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37
Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.