Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 20:55:35

На Красній площі відбувся спільний концерт музичних колективів Меммінгена та Чернігова

23.05.2016   16:02Агенцiя

У рамках урочистих заходів з нагоди Днів Меммінгена у Чернігові на Красній площі впродовж дня 22 травня проходив концерт творчих колективів німецької делегації. До уваги жителів та гостей міста військовий оркестр 34-і дивізії винищувачів-бомбардувальників "Альвой" та Селянський хор представляли свій класичний репертуар на головній сцені.

За словами диригента військового оркестру Юргена Відемана їх колектив існує вже 25 років. А особисто він приїхав до Чернігова вже втретє й захоплений красою нашого міста і його гостинністю.

У концерті виступив також духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ Збройних Сил України. Його керівник Олександр Шевчук повідомив, що між музичними колективами Меммінгена та Чернігова існує давня дружба. Так, 5 років тому вони мали творчу зустріч, а наступна відбудеться за їх попередньою домовленістю у 2018 році.

Перед цим німецька делегація відвідала Містечко майстрів на Алеї Героїв, де вони купували різні вироби талановитих чернігівських ремісників, в тому числі й українські вишиванки.

З ранку цього дня керівники міста й області разом з представниками офіційної делегації м. Меммінген поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 155-ї річниці з його перепоховання.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини