Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:47:07

“Поліське коло” вже в одинадцяте зібрало нацменшини області

23.05.2016   08:22Агенцiя

У центральному парку культури і відпочинку стартував вже 11-й щорічний міжнародний фестиваль національних культур «Поліське коло». Цьогоріч серед основних учасників - 7 національних громад з Чернігівської області та Корейська громада з Київа.

Паралельно працювали одразу дві сцени фестивалю, поки на фольклорній співали, на центральній проводили конкурс національного вбрання.
У рамках заходів до дня Європи цьогоріч вже третій мандрівний фестиваль-конкурс «Свято народного майстра» провели в Чернігові поруч з фестивалем «Поліське коло». Свої уміння показали людям майстрі з 12 районів Чернігівщини.

Усі 8 громад представляли свою національну кухню. Ось так готують азербайджанський ке баб. А це вже корейці грають у національну забаву.

А громада білорусів пригощає національними стравами переважно з картоплі.

Увесь день на двох сценах фестивалю виступали 16 фольклорних колективів та ансамблів народної пісні з 6 районів області.


Євген Петренко. Телеканал “Новий Чернігів”

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини