Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 21:26:52

Чорнобиль очима Віктора Кошмала. ВІДЕО

27.04.2016   09:10Агенцiя

Про Чорнобиль в ці дні говоримо багато. І «говорять» не лише люди, а й архівні матеріали, історичні експонати та фотографії. Відомий чернігівський фотограф Віктор Кошмал до 30 роковин трагедії на ЧАЕС підготував спеціальну виставку – до неї відбирав промовисті фото останніх десятиріч. Зібране представлене у стінах обласного художнього музею.

Віктор Кошмал – відома на Чернігівщині людина. Він та його камера всюди, де цікаво, там, де відбуваються основні події. Фотокореспондент з багаторічним стажем зібрав серйозний архів матеріалів і в ньому окрема папка присвячена подіям, пов’язаним з Чорнобильською трагедією.

Віктор сьогодні згадує, як і сам міг працювати на ЧАЕС, ще до аварії. День же самої аварії фотограф пам’ятає чудово. Тоді їхав у відрядження, та ще й у Ріпкинський район.

До Чорнобиля та Прип’яті він потім поїде не раз. Вперше у 98 році – знімати німцям слайди. Тоді навіть з автобусу не виходили, так і знімали через скло, згадує Віктор. Сьогодні він представляє на розсуд глядачеві свій погляд і на місце трагедії, і на людей, які боролися з її наслідками. До речі, допомагали створювати виставку ліквідатори, члени організації «Союз Чорнобиль України». Останні фото були зроблені лише декілька днів тому.

Життя ж самого Віктора Кошмала — це його онуки. Їх він вчить азам майстерності. Поки сам дає інтерв’ю, хлопці шукають вдалий кадр.


 

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини