Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 03:08:48

Обласний конкурс "Кращий читач року". ФОТО

14.04.2016   08:26Агенцiя

Це ще раз переконливо підтвердив обласний конкурс між учнями 6 та 7 класів «Діти, що читають – майбутнє України» (в рамках Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року») 12 квітня, підвів свої підсумки в обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського.

Цей конкурс започаткував форум книговидавців  з 2005 року. Загалом в конкурсі прийняли участь всі райони області, але на заключний етап приїхали лише 18 чоловік, на превеликий жаль.

З кожним роком бажаючих прийняти участь в конкурсі стає все більше і більше. За ці роки більше 200 дітей взяли участь тільки в обласному конкурсі. Тобто, ми можемо з вами впевнено сказати, що книга на Чернігівщині нині набуває популярності серед дітей.

Кращі юні читачі на фінальному конкурсі змагалися в знанні світової та української літератури для дітей, в навичках користування довідниками, енциклопедіями для отримання потрібної інформації та перевірили свої знання  з української мови.

За результатами конкурсних завдань серед учнів 6-х класів перемогу отримала учениця Прилуцької гімназії №5 Дорошенко Алісія. А серед учнів 7-х класів, перемогу отримав учень з села Лемешівка Городнянського району Крикун Вадим.

Ці переможці у травні будуть представляти Чернігівщину  на дитячому фестивалі «Книгоманія» який буде проходити в місті Львові. Тож шановні переможці, читайте більше та прославляйте нашу рідну Чернігівщину, успіху вам!


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.