Ще одна бібліотека відкрила пункт європейської інформації
На відкриття пункту європейської інформації під гаслом «Все про Європу: Слухай, читай, дізнавайся!» 7 квітня до дитячої бібліотеки-філії №2 завітали учні 4-в класу колегіуму №11.
Відкриття пройшло весело і цікаво. Учні показали гарні знання з історії ЄС, жваво відповідали на запитання вікторини "Що я знаю про Європу?", особливо всім сподобалася презентація книги "Відкриваємо Європу", перегляд фотографій про Діснейленд у Парижі та відео "Найкрасивіші місця Європи".
Переможці вікторини отримали в подарунок книжки. А від координаторів проекту Наталії Скирської та Олени Рахно ми отримали щирі привітання та подарунки, а діти – солодощі.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression