Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 08:43:23

До Міжнародного дня театру

26.03.2016   13:03Агенцiя

У 2015 р. три Чернігівські обласні театри (академічний музично–драматичний ім. Т. Г Шевченка, Молодіжний, дитячий ляльковий театр ім. О. Довженка) та Ніжинський академічний український драматичний ім. М. Коцюбинського підготували та провели 1217 театральних вистав, у числі яких 147 – для сільських жителів, 168 – гастрольні та виїзні в інші регіони України.

Уперше було поставлено 27 театральних постановок, дві – відновлено. Упродовж року спектаклі побачили 193 тис. глядачів, у т.ч. 43 тис. побували на гастрольних виставах поза межами області.

Крім того, на театральних сценах області організації та колективи з інших регіонів країни та з-за кордону показали 57 вистав, які переглянули 40 тис. глядачів.

Роботу театрів області забезпечували 399 працівників, з них 182 – художній та артистичний персонал.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини