Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 06:10:26

Нагороди "UNIMA-Україна" у чернігівських лялькарів

24.03.2016   08:16Агенцiя

21 березня в Міжнародний день лялькаря у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулося нагородження переможців конкурсу «Прем’єри сезону–2015».

Конкурс започаткувала ще в 2010 році Всеукраїнська громадська організація «Український центр Міжнародної спілки діячів театрів ляльок «UNIMA-Україна». Таким чином відслідковують та відзначають сучасні тенденції у розвитку анімації та нагороджують найкращі сучасні лялькові постановки в Україні.

У цьогорічному конкурсі вистава Чернігівського обласного театру ляльок ім. Олександра Довженка «РІКА…ЖИТТЯ..» перемогла в номінації «найкраща вистава для молоді та дорослих».

На нагородженні колектив творців вистави представляв молодий актор театру Роман Маджуга.

До Чернігова Роман привіз не тільки нагороду за виставу, а ще і диплом для свого батька - актора Ігоря Маджуги за кращу чоловічу роль.

Також почесною грамотою « UNIMA-Україна» нагороджено художнього керівника театру заслуженого артиста України Віталія Гольцова за особистий внесок в розвиток театрального мистецтва та з нагоди шестидесятиріччя.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко

Захисники Чернігова: Сергій Лепявко 21:22

Із професора Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Заслужений діяч науки і техніки України», доктор історичних наук Сергій Лепявко перетворився на воїна українського війська.

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій

Скільки медиків виїхали із Чернігова під час бойових дій 21:15

Медична галузь Чернігівської області дуже постраждала під час активних бойових дій. Особливо — у Чернігові та Чернігівському районі.

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом

З Чернігова до Вінниці можна буде доїхати поїздом 21:08

Укрзалізниця запускає електропоїзд Skoda на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів та подовжує маршрут іншого поїзда сполученням Чернігів – Київ до Вінниці якісними та сучасними вагонами МПЛТ.

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини

Окупанти знову обстріляли прикордоння Чернігівщини 20:51

Сьогодні близько 16:40 спостерігачі зафіксували 6 мінометних «приходів» з боку території рф в напрямку Сеньківки.

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами

З 19 травня в Чернігові громадський транспорт курсуватиме за 9 маршрутами 19:44

Громадський транспорт у Чернігові з 19 травня відновить свою роботу після того, як зупинився з першими обстрілами міста.