Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 17:02:22

На кінець 2015 р. культурно-освітню діяльність забезпечували 1,5 тис. працівників 769 клубних закладах області

24.03.2016   07:49Агенцiя

До Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У березні своє професійне свято відмічають працівники закладів культури та аматори народного мистецтва.

На кінець 2015 р. культурно-освітню діяльність забезпечували 1,5 тис. працівників 769 клубних закладах області (з них 92% – сільські клуби, в яких налічувалася одна тис. працівників). У клубних закладах діяли 2947 колективів аматорського мистецтва (80% клубних формувань), що нараховували 28 тис. учасників.

За рік клубами проведено 90,4 тис. культурно-масових заходів, які відвідали 3529 тис. глядачів, з них 4,2 тис. вистав та концертів аматорського мистецтва переглянули 668 тис. глядачів.

Роботу 727 бібліотек забезпечували 1,4 тис. працівників, головним завданням яких було задоволення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інші потреб користувачів. На кінець 2015р. на обслуговуванні в бібліотеках нараховувалося 437,2 тис. користувачів. За рік працівниками бібліотек видано читачам 10,6 млн. примірників бібліотечного фонду.

У середньому одним працівником були обслуговані 316 читачів та видані за рік 7,7 тис примірників.

Роботу демонстраторів фільмів забезпечували 66 осіб. За рік 41,3 тис. міських жителів побували на кіносеансах та 1,5 тис. переглянули відеофільми.
   
Продовжували працювати 4 театри. У минулому році вистави переглянули 193,1 тис. осіб, у т.ч. 43,4 тис. – під час гастрольних спектаклів театрів поза межами області. Із 399 штатних працівників театрів 182 особи – художній та артистичний персонал.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».