Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:43:42

Чернігівщина презентувала туристичний потенціал на міжнародній виставці

02.04.2012   15:13Агенцiя

Днями у Києві пройшла XVIII Міжнародна туристична виставка UITT “Україна – подорожі та туризм”, участь у якій взяли працівники Національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”.

Її організатори: ITE Group Plc. (Великобританія), Прем’єр Експо (Україна). Туристична виставка відбулася за підтримки Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Наукові співробітники музейної установи Чернігівщини зустрілися із колегами з туристичних організацій, обговорили напрямки співпраці у 2012 році, презентували прайс-лист та новий фотобуклет. У новому виданні багато ілюстрацій, де представлено світлини пам’яток архітектури, комплекси споруд в 3D зображенні, текст поданий трьома мовами: українською, російською та англійською.

Виставка UITT “Україна – подорожі та туризм” – дзеркало туристичної галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари та конференції, розглядаються гострі проблеми та визначаються перспективи подальшого розвитку туризму, укладаються контракти на майбутній період.

Цього року у ній взяли участь понад 700 компаній з туристичної галузі, агентств та туроператорів, що представляють більш ніж 50 країн та напрямків. Власні стенди підготували національні туристичні організації, зокрема, Болгарії, Грузії, Єгипту, Італії, Марокко, Словаччини, Тунісу, Угорщини, Хорватії, Чорногорії, Шрі-Ланки.

Також були представлені історичні тури карпатськими замками, дитячий оздоровчий туризм у Криму та Закарпатті. Цікаві пропозиції до Євро-2012 підготували Київ, Львів, Харків, Донецьк.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245093290
 

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».