Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:52:23

В заповіднику "Чернігів Стародавній" відкрилася виставка Анжеліки Рудницької

02.04.2012   07:32Агенцiя

30 березня, в рамках арт-туру містами України, відома художниця, письменниця та співачка Анжеліка Рудницька відкрила в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" персональну виставку "Містерія літочислення".

Вишиті картини Анжеліки Рудницької мандрували не тільки Європою, а й Азією. Саме за них 2010 року в Південній Кореї вона отримала нагороду "Світовий майстер". Тепер у Чернігові вперше представлений результат багатьох років творчості митця - а це понад півтори сотні робіт. Окрім картин, на виставці  відвідувачі також зможуть побачити гобелени, декоративні тарілки та вишиті подушки.

Як каже художниця, на створення "Містерії літочислення" її надихнули роздуми про плинність часу. "Кожна моя робота - це молитва, розмова з Богом, медитація, можна називати, як завгодно, але це дуже інтимний процес. Цікаво, що цього ніхто не підбирав спеціально, але за вісім років я створила саме дванадцять великих циклів робіт - наче на позначення дванадцяти місяців у році", - розповідає Анжеліка Рудницька.

Вона запевняє, що найбільша цінність її подорожей світом була не в тому, щоб популяризувати власну творчість - адже свої роботи вона не продає. Вона хотіла розповісти про Україну, якої не знають іноземці. А тепер її мета - щоб побачене в Європі оцінили в містах Україні.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».