Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 березня, 12:59:03

В заповіднику "Чернігів Стародавній" відкрилася виставка Анжеліки Рудницької

02.04.2012   07:32Агенцiя

30 березня, в рамках арт-туру містами України, відома художниця, письменниця та співачка Анжеліка Рудницька відкрила в Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" персональну виставку "Містерія літочислення".

Вишиті картини Анжеліки Рудницької мандрували не тільки Європою, а й Азією. Саме за них 2010 року в Південній Кореї вона отримала нагороду "Світовий майстер". Тепер у Чернігові вперше представлений результат багатьох років творчості митця - а це понад півтори сотні робіт. Окрім картин, на виставці  відвідувачі також зможуть побачити гобелени, декоративні тарілки та вишиті подушки.

Як каже художниця, на створення "Містерії літочислення" її надихнули роздуми про плинність часу. "Кожна моя робота - це молитва, розмова з Богом, медитація, можна називати, як завгодно, але це дуже інтимний процес. Цікаво, що цього ніхто не підбирав спеціально, але за вісім років я створила саме дванадцять великих циклів робіт - наче на позначення дванадцяти місяців у році", - розповідає Анжеліка Рудницька.

Вона запевняє, що найбільша цінність її подорожей світом була не в тому, щоб популяризувати власну творчість - адже свої роботи вона не продає. Вона хотіла розповісти про Україну, якої не знають іноземці. А тепер її мета - щоб побачене в Європі оцінили в містах Україні.


Воробей Валентин

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини