Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:41:04

У “Просвіті” представлено прилуцький журнал

22.10.2011   09:58Агенцiя

21 жовтня у Чернігівському обласному товаристві “Просвіта” відбулася презентація історико-культурологічного журналу “Прилуки. ФОРТЕЦЯ”. Редактор історико-культурологічного журналу “Прилуки. Фортеця”, власник книгарні-кафе “За двома зайцями” Ігор Павлюченко представив у Чернігові його чергове шосте число.

Самого легендарного Ігоря Павлюченка і його колегу представив журналістам голова обласного товариства “Просвіта” Василь Чепурний.

“Саме завядки Ігорю Павлюченку Прилуки із бандитської стають культурною столицею краю, – наголосив він. – Адже це Павлюченко підняв на висоту постать актора Миколи Яковченка і зараз завдяки меценату Юрію Коптєву стоїть у місті пам’ятник.Це Ігор Павлюченко придумав цей журнал, це завдяки йому є така культурна оаза, як кафе “За двома зайцями”. І власник перукарні на цій же вулиці відкрив …цирульню. Я жартував, що треба ще власнику автомийки назватися “У Проні Прокопівни”.

Один із авторів шостого числа журналу “Прилуки. Фортеця” Віктор Моренець розповів про пошуки унікального журналу “Гасло”, що виходив у Прилуках у часи визвольних змагань – цензуру проходив журнал у денікінського офіцера.

Ігор Павлюченко передав журнал для обласної бібліотеки імені В. Короленка, обласного історичного музею імені В. Тарновського та подарував усім присутнім журналістам.

http://siver.com.ua/news/u_prosviti_predstavleno_priluckij_zhurnal/2011-10-22-8898

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.