Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:39:32

Чудовий подарункок для патріотів України

15.12.2015   11:37Агенцiя

Заслужена артистка України Марина Гончаренко, солістка військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, презентувала авторський патріотичний пісенний диск «Всі до бою!».

Чудовим подарунком для патріотів України стала презентація в Києві та Чернігові пісенного диску «Всі до бою!» солістки військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, заслуженої артистки України Марини Гончаренко.

Задум створення пісенного альбому в Марини виник під час численних концертів у польових умовах на передових позиціях українських воїнів, задіяних в АТО та власні враження від спілкування зі справжніми патріотами України. У її нових піснях лейтмотивом звучить тема боротьби.

Створенню та популяризації диску сприяло командування Сухопутних військ Збройних Сил України, військові журналісти, творчий колектив Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України та волонтерські організації.

– Українська музика, патріотична та військова пісня мають всі шанси стати для українців номером один! Особливо нині, коли ми в Україні бачимо неймовірний сплеск патріотичних почуттів та національного піднесення. І слово, і пісня підносить патріотичний дух, надихає на великі подвиги, – зазначає керівник військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України заслужений артист України підполковник Олександр Шевчук.

– Цей альбом має особливе значення. Адже кожна пісня в ньому вистраждана душею її авторки та виконавиці. Ці композиції народилися після виступів колективу Військово-музичного центру перед військовослужбовцями та населенням у зоні АТО. Військові артисти виконали на цій території вже понад 70 концертів. Музичні твори Марини Гончаренко про українського бійця, рідну землю, кохання, і, щонайголовніше – про непохитну віру в нашу перемогу, — констатував заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олександр Голоднюк.

Найближчим часом військові музики планують активізувати поширення музичного диску «Всі до бою!» серед бійців військових частин і підрозділів Збройних Сил України та створити відеоролик до однієї з пісенних композицій.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.