Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:58:35

У Батурині відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Територія талантів"

14.12.2015   10:15

Нещодавно вперше в історії Батурина, з метою виявлення найбільш талановитих і перспективних хореографічних колективів України та відкриття нових імен і талантів в галузі хореографічного мистецтва, в Батуринському будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Територія талантів — 2015".

Організатор проекту - танцювальний центр "Територія твого танцю" під керівництвом Ірини Баштан. Захід відбувся за підтримки депутата Чернігівської обласної ради Надії Петрівни Міклухо-Маклай, Батуринської міської ради та Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Відгукнулися взяти участь у фестивалі 17 танцювальних колективів з восьми міст Чернігівської, Сумської, Київської та Житомирської областей. У фестивалі-конкурсі взяли участь учасники віком від 4 до 30 років.

Зібралося так багато бажаючих підтримати юних талантів.

Журі конкурсу представляли: заслужений діяч культури України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри хореографії Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв, головний балетмейстер державного академічного хору ім. Григорія Верьовки Шкоріненко Валерій; генеральний директор Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», заслужений працівник культури України Реброва Наталія; балетмейстер-постановник, керівник танцювального центру «Територія твого танцю», організатор фестивалю-конкурсу «Територія талантів - 2015» Баштан Ірина; методист – викладач вищої категорії Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Зіньковецької Марченко Микола.

Впродовж конкурсу поважне журі проглянуло 50 танцювальних номерів.

Щиро розчулив всіх присутніх виступ наймолодших (3-4 роки) учасників фестивалю - учнів студії сучасного танцю «Vivа» з м.Бахмач.

Окремі номери: «Сватання Голохвастова» (хореографічий колектив «Спалах», м.Ніжин), «Лемківська полька» (хореографічий колектив «Експресія», м.Ніжин) та «Щедрий вечір» (хореографічий колектив «Спалах», м.Ніжин) вразили глядачів своєю оригінальністю постановки, артистизмом, творчим задумом та костюмами.

Найвражаючим і приголомшуючим виступом фестивалю-конкурсу став номер «Ой синку, мій сину» у виконанні хореографічного колективу «Devant» (м.Ніжин), який змусив всіх присутніх аплодувати стоячи із сльозами на очах. Однозначно, на думку як і журі, так і глядачів, цей виступ абсолютно заслужено і справедливо отримав найвищу нагороду конкурсу— гран-прі, кубок та грошову винагороду.

На завершенні конкурсу було оголошено подяки всім керівникам танцювальних колективів, хто доклав зусиль і довів, що танець може розкрити душу, внутрішній світ кожного учасника, не дивлячись на вік.

Після хвилюючого дня всі учасники фестивалю, які так професійно продемонструвати свої таланти на славу України, мали можливість ознайомитися з найважливішою сторінкою її історії - Гетьманським Батурином.

Спільним рішенням організаторів, журі та учасників фестивалю стало - "Територія талантів" постійним місцем своєї прописки затверджує Батурин!

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».