Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 01:04:31

Книги Чернігівщини демонструються та перемагають на виставці "Книжкові контракти" у Києві

11.12.2015   09:54Агенцiя

10 грудня у столиці, в Українському домі, розпочала роботу VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». Поряд з майже 70 учасниками окремим стендом представлена і Чернігівська область.

На експозиції «Книги Чернігівщини» презентована література, що виходила в світ в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки, книги, випущені вищими навчальними закладами, приватними та комунальними видавництвами області, та твори авторів Чернігівщини, видані в інших регіонах. Також на стенді працюють чернігівські письменники Олена Конечна, Тетяна Пакалюк, Алла Сокол та Михась Ткач.

Під час церемонії відкриття виставки перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак вручив нагороди лауреатам конкурсу «Краща книга України». Видання «Чернігівська Шевченкіана» стало переможцем у номінації «Моя країна».

Ця найповніша збірка творів чернігівських літераторів про життя і творчість Кобзаря була створена обласною організацією Національної спілки письменників України спільно з Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка та випущена в світ коштом обласного бюджету у видавництві «ПВК „Десна“». Диплом переможця прийняла член редколегії книги, голова обласної організації НСПУ Олена Конечна.

Виставка «Книжкові контракти» триватиме до 13 грудня. На стенді «Книги Чернігівщини» продовжуватиметься спілкування з місцевими авторами та їхні автограф-сесії.

Засновником та організатором Київської книжкової виставки «Книжкові контракти» є Держкомтелерадіо України. На поточній виставці широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання: художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання, музичну літературу. Кожного дня роботи виставки відбуваються цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.