Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 20:00:32

Книги Чернігівщини демонструються та перемагають на виставці "Книжкові контракти" у Києві

11.12.2015   09:54Агенцiя

10 грудня у столиці, в Українському домі, розпочала роботу VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». Поряд з майже 70 учасниками окремим стендом представлена і Чернігівська область.

На експозиції «Книги Чернігівщини» презентована література, що виходила в світ в рамках обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки, книги, випущені вищими навчальними закладами, приватними та комунальними видавництвами області, та твори авторів Чернігівщини, видані в інших регіонах. Також на стенді працюють чернігівські письменники Олена Конечна, Тетяна Пакалюк, Алла Сокол та Михась Ткач.

Під час церемонії відкриття виставки перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак вручив нагороди лауреатам конкурсу «Краща книга України». Видання «Чернігівська Шевченкіана» стало переможцем у номінації «Моя країна».

Ця найповніша збірка творів чернігівських літераторів про життя і творчість Кобзаря була створена обласною організацією Національної спілки письменників України спільно з Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Г. Короленка та випущена в світ коштом обласного бюджету у видавництві «ПВК „Десна“». Диплом переможця прийняла член редколегії книги, голова обласної організації НСПУ Олена Конечна.

Виставка «Книжкові контракти» триватиме до 13 грудня. На стенді «Книги Чернігівщини» продовжуватиметься спілкування з місцевими авторами та їхні автограф-сесії.

Засновником та організатором Київської книжкової виставки «Книжкові контракти» є Держкомтелерадіо України. На поточній виставці широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання: художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання, музичну літературу. Кожного дня роботи виставки відбуваються цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини