Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 01:26:38

Пройшов спільний концерт шкіл естетичного виховання "Єдина моя Україна"

09.12.2015   08:16Агенцiя

В Чернігівській музичній школі № 1 імені С. В. Вільконського відбувся спільний концерт шкіл естетичного виховання м. Чернігова «Єдина моя Україна» в рамках міського фестивалю патріотичної музики.

Головною метою цього фестивалю є виховання національно свідомої молоді, патріотизму та духовності підростаючого покоління на традиціях національної культури, усвідомлення значення патріотичної музики в процесі становлення особистості.

У програмі концерту прозвучали вірші патріотичного спрямування та музичні твори як українських класиків, так і сучасних композиторів у виконанні зразкового ансамблю бандуристів «Соколики», симфонічного оркестру, оркестру народних інструментів, ансамблів та хорових колективів, солістів – інструменталістів та вокалістів музичної школи № 1 ім. С. В. Вільконського, музичної школи № 2 імені Є. В. Богословського та міської школи мистецтв. Показово, що ряд творів прозвучали зі сцени вперше, зокрема, «Гімн України» у виконанні зразкового ансамблю бандуристів «Соколики».

Концерт зібрав близько 300 учасників, які надихнули та подарували гостям концерту піднесений настрій у переддень свята Збройних Сил України, виконавши кращі зразки української класичної музики, народних пісень та сучасного українського мистецтва.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.