Фотодокументальна виставка про події, що змінили українців
У приміщенні Державного архіву Чернігівської області 20 листопада розгорнуто фотодокументальну виставку «До Дня Гідності та Свободи».
У перший день експонування виставки її відвідала студентська молодь.
Спілкуючись із студентами, заступник директора Держархіву області Наталія Лобанова наголосила на тому, що документи, презентовані на виставці, відтворюють історичні події, що змінили історичний вектор розвитку всієї України.
Хронологічно вони охоплюють період з кінця 2004 року, коли внаслідок фальсифікації результатів виборів Президента України розпочався Всеукраїнський політичний страйк, більше відомий як Помаранчева революція, по 9 листопада 2015 року, коли вийшов Указ Президента України «Про відзначення в 2015 році Дня Гідності та Свободи».
Документи розповідають про революційні події, що відбулися в місті Чернігові – чернігівський Майдан, заходи під гаслом «Я обираю ЄС!», а також нагадують про звитягу учасників АТО.
Виставка буде експонуватися до 3 грудня.
Останні новини Чернігівщини
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.
28 серпня: цей день в Україні і світі 09:24
День 1647 Російська агресія - Day 1647 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.